לע"נ
הרב פנחס כהן ז"ל
הודעות

יצא לאור!!!     

ספר משנת הגלגולים!!!

לרכישה>>>

חדש - ספר הכוזרי בשפה ברורה וקלה!

יצא לאור!!!

דיסק דרשות בפורמט MP3 על ספר ויקרא!!!

דרשות, רעיונות, הפטריות

דיסק חדש! 

'משניות סדר טהרות' מסכתות נדה-מקואות

דיסק DVD לצפיה 'דרשה על כל פרשה'

דרשות על כל פרשיות השבוע שנמסרו וצולמו באולפני 'הידברות'

* * * 

המעונין לתרום - 180 ש"ח עבור 100 דיסקים

יקבל הקדשה ע"ג הדיסק, ויוכל לחלקם כרצונו !

 

אודות הרב

הרב בועז שלום שליט''א

הרב בועז שלום שליט"א נולד בשנת תש"ל (1970), גדל בעיר נתניה יצ"ו, ומנעוריו התחנך בחינוך ישיבתי.

בצעירותו למד בישיבת 'תורה ושלום' בנס-ציונה ומשם המשיך לישיבה הקטנה שבבני ברק אצל הרבנים הגאונים ראש הישיבה הרב שלמה פרשה שליט"א והמשגיח הרב עזרא ניסן שליט"א [כיום ראש ישיבת רינת התורה].

משם המשיך לישיבה הגדולה 'כנסת ישראל' הלא היא ישיבת 'חברון' שבגבעת מרדכי אצל הרבנים הגאונים ראשי הישיבה הרב שמחה זיסל ברוידא זצ"ל, הרב אברהם פרבשטיין זצ"ל, ולהבהחל"ח הרב הלל זקס שליט"א. וכן אצל הגאונים [ראשי הישיבה דהשתא] הרב שלמה כץ שליט"א והרב דוד כהן שליט"א ה' יאריך ימיהם על ממלכתם.

אחר נישואיו גר בבני ברק ולמד בכולל ישיבתי ואחר כך בכולל הוראה.

בשנים תש"ס- תשס"ה כיהן הרב כמגיד שיעור בישיבות אהבת שלום בב"ב, ובישיבת שערי חיים שבמושב אחיעזר, ובישיבת  אור תורה בב"ב.

בשנת תשס"ה נתמנה הרב לכהן כרב בית הכנסת 'בית אליהו' ברחוב דב גרונר 11 בשכונת 'תל גבורים' [ליד פרדס כץ] בבני ברק. במסגרת זו  הקים הרב את מדרשת 'בית אליהו' בשנת תשס"ו.

כמו כן מוסר הרב שיעורים קבועים במדרשת 'פסגות' שברחוב בן ציון גליס 37 אזוה"ת סגולה בפ"ת.

במשך שנים [תשנ"ז - תשע"א] עסק הרב במסירת הרצאות ובקירוב רחוקים בארגון 'ערכים' שם היה ערש התחלת מסירת השעורים בתנ"ך – בעירה אזור יצ"ו.

כיום מוסר הרב הרצאות בערוץ הידברות במגוון נושאים. 

ספרו 'משנת החלומות'

בשנת תשס"ו הוציא הרב לאור את ספרו 'משנת החלומות' ספר המהווה אוצר בלום מקיף וממצה אודות החלומות ופתרונם. ראה סקירה נפרדת על הספר בקישור זה.

ספרו 'משנת הגלגולים' 

כיום עובד הרב על ספר שנמצא בשלבי עריכה אחרונים ונקרא 'משנת הגלגולים'. הספר כולל בתוכו סקירה על גלגולים של אישים בתנ"ך וסגירת מעגלים בהסטוריה. כמו כן כולל הספר סקירה אודות הגלגולים ומטרתם, מי מתגלגל ובמה, באיזה גוף יקום לתחית המתים, מי מתגלגל בצומח או בבעלי חיים, ומה התיקון לנשמה שלא תצטרך להתגלגל ועוד. כמו כן כולל הספר מאות סיפורים על גלגולים בבני אדם, בעלי חיים, ודיבוקים. הצפי ליציאת הספר לאור בס"ד- שנת תשע"ג אי"ה בל"נ.

זמני השידור חי - לחץ כאן >>>

 

מתקשה בהורדת קבצים?

אם לחצת על כפתור ה'הורדה', ובמקום להוריד את הקובץ למחשבך הוא החל להתנגן בדף חדש בדפדפן [כרום, אקספלורר, פיירפוקס, אופרה או כל דפדפן אחר], עליך להוריד את הקובץ על ידי שתניח את סמן העכבר על גבי השיעור הרצוי או על כפתור ה"הורדה", לחץ על הלחצן הימני בעכבר, ושם יש ללחוץ על "שמור קישור/יעד בשם...". בחלונית שנפתחה בחר יעד במחשבך להיכן יורדו הקבצים, לחץ על 'אישור' והורדת הקובץ תתחיל.